Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00

Urologie - Dr. Szabo Andreea
Program
13.00
20.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog




Urologie - Dr. Szabo Andreea
Program
13.00
20.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog


Chirurgie Generala - Dr. Susan Ioan
Program
17.00
20.00
Chirurgie Generala - Dr. Susan IoanMedic specialist chirurgie generala



Urologie - Dr. Szabo Andreea
Program
13.00
20.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog



Chirurgie Generala - Dr. Pițu Flaviu
Program
18.00
21.00
Chirurgie Generala - Dr. Pițu FlaviuMedic specialist


Urologie - Dr. Szabo Andreea
Program
13.00
20.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog



Urologie - Dr. Szabo Andreea
Program
13.00
20.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog


Neurochirurgie - Dr. Suciu Bogdan
Program
16.00
21.00
Neurochirurgie - Dr. Suciu BogdanMedic specialist neurochirurg
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
08.00
Urologie - Dr. Covaciu AlinaMedic primar urolog
Urologie - Dr. Covaciu AlinaMedic primar urolog
Urologie - Dr. Covaciu AlinaMedic primar urolog
Urologie - Dr. Covaciu AlinaMedic primar urolog
Urologie - Dr. Covaciu AlinaMedic primar urolog
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
13.00
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog
Urologie - Dr. Szabo AndreeaMedic specialist urolog
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
17.00
Chirurgie Generala - Dr. Susan Ioan
Program
17.00
20.00
Chirurgie Generala - Dr. Susan IoanMedic specialist chirurgie generala
18.00
19.00

Marti

  • Chirurgie Generala - Dr. Susan Ioan
    17.00 - 20.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16.00
Neurochirurgie - Dr. Suciu BogdanMedic specialist neurochirurg
17.00
18.00
19.00
20.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
17.00
Obstetrica-Ginecologie - Dr. Mocan-Hognogi RaduMedic specialist obstetrica-ginecologie
18.00
19.00
20.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
15.00
Cardiologie - Dr. Moldovan GabrielaMedic specialist cardiolog
16.00
17.00
18.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
17.00
18.00
19.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
18.00
Chirurgie Generala - Dr. Pițu Flaviu
Program
18.00
21.00
Chirurgie Generala - Dr. Pițu FlaviuMedic specialist
19.00
20.00

Miercuri

  • Chirurgie Generala - Dr. Pițu Flaviu
    18.00 - 21.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
16.00
Chirurgie cardio-vasculara - Dr. Pițu FlorinaMedic specialist chirurgie cardio-vasculara
17.00
18.00
19.00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
17.00
18.00
19.00

Marti

No events hours available!
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
No events available!

Program asistente si infirmiera:

3 Asistente: zilnic de la 07 – 15 si de la 13 – 21

Infirmiera: zilnic de la 7 – 15